קצת עלינו

בנגריה הקואופרטיבית אנחנו מייצרים נגרות בהתאמה אישית. מטבחים, ארונות, ריהוט פנים ובקיצור כל מה שמעץ, בנגריה אנחנו מקפידים על עבודה עם חומרי הגלם הטובים ביותר שקיימים בשוק, אנו מקפידים על מקצועיות, דייקנות ויחס אישי בשקיפות מלאה לאורך כל הדרך.

  

הסיפור של הנגריה הקואופרטיבית מתחיל ב-2013. היינו אז 5 נגרים צעירים, יצירתיים ובעלי אמביציות. כל אחד עבד כשכיר במקום אחר ופינטז על מקום  משלו בו יוכל להתפתח מקצועית ואישית. בפגישות משותפות שקיימנו מפעם לפעם, גילינו שאנחנו חולקים חזון משותף למקום עבודה - נגרייה שתצליח בזכות מקצועיות גבוהה והוגנות. הבנו שהמפתח למודל עסקי שכזה הוא קואופרטיב, בו העובדים הם שותפים בעסק.

 

היתרון המובהק בקואופרטיב הוא שכל עובד הוא הוא גם בעל הבית, הוא רמת המחויבות, האכפתיות ההשפעה, המצוינות והשירותיות של כל אחד מאנשי הצוות, עד רמת הבורג, אל מול כל לקוח, בין אם הוא הגיע לבנות ארון או לרהט בית שלם.

 

אז היו לנו חזון, ניסיון ו-10 ידיים עובדות וב-2014, נסגר אחד העסקים בהם עבדנו ועל תשתיותיו הקמנו סוף סוף את הנגרייה הקואופרטיבית. בתחילת הדרך לא הייתה לנו תכנית עסקית מגובשת, אבל היה לנו חזון ברור שהבטיח לימים, את שגשוג הנגרייה. חזון של הגינות, שקיפות ומקצועיות מול הלקוח, לצד פיתוח אישי ומקצועי של כל אחד מהנגרים. כיום מתמחה הנגרייה במטבחים וריהוט איכותי בהתאמה אישית, לפי טעמם ומגוון צרכיהם של הלקוחות. אנחנו עובדים עם לקוחות שבאים עם תוכניות ממעצב מקצועי, לקוחות שבאים עם תוכניות שעיצבו בעצמם ולקוחות שבאים עם רעיון בלבד- אנחנו כאן כדי לייעץ לסייע ולעזור להגשים את החלום.

©2019 by My Site. Proudly created with Wix.com

  • Black Instagram Icon